Якщо ти потрапив на цю сторінку  —

ти на правильному шляху.

Залишилося вибрати собі роль.

Дизайнер

Веб-дизайнер — це різновид дизайнера. Йому мають бути властиві всі класичні якості дизайнера, тому що його завдання зробити логічне й приємне для ока оформлення інформації, що буде розміщена на сайті. Крім сайтів, веб-дизайнери розробляють банери, інтернет-листівки, електронні презентації. Одним словом все те, що так чи інакше стосується графічного відображення на сторінках Інтернету.

 

 

 

 

 

 

Фотограф

Досить затребуваною в сучасному світі є професія фотограф. Ваше завдання — робити вдалі знімки. Це можна робити як для видавництв, так і для звичайних людей. Адже відобразити моменти свого життя, щоб потім залишити деякі кадри в своїй пам’яті — це так необхідно людям. 

 

 

 

 

 

Журналіст

Журналіст — це не просто професія, це покликання.

Журналіст — це не просто письменник, який повинен об’єктивно висвітлювати реалії сучасного життя. Головними критеріями є достовірність і неупередженість. А все тому, що журналіст — це своєрідний провідник, що доносить зібрану перевірену інформацію до суспільства.

 

 

Всезнайко

Вивчає минуле людства у всьому його різноманітті. Використовуючи знання про всілякі історичні факти і процеси, відтворює картину життя держави, народів і окремих людей в різні часи. 

 

Художник

Професія художник-ілюстратор має дуже великий плюс, який полягає в прояві творчості і дає можливість виражати себе.

Від художників-ілюстраторів безпосередньо залежить успіх багатьох журналів, газет, книг та інтернет-сайтів, так як візуальна складова відіграє велику роль у сприйнятті людьми того чи іншого матеріалу.

 

 

Кулінар

Кулінарія – це мистецтво. Хіба ж кожен може спекти чудовий торт чи приготувати страву, назву якої ми навіть не чули?  Професія кулінара досить цікава і захоплююча,  принесе багато користі у майбутньому житті. З такою роботою ми можемо вражати і захоплювати багатьох людей. Кулінар повинен мати швидку реакцію, розвинуту моторику і найголовніше – мати жагу до цього.  

Тоді ти справжній кулінар!